Ukradł pieniądze koledze z pracy – został zatrzymany - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Ukradł pieniądze koledze z pracy – został zatrzymany

Data publikacji 27.06.2018

Kryminalni zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Kościan, który z samochodu współpracownika ukradł 1100zł. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na terenie firmy działającej w Kościanie. Mężczyzna przyznał się do otwarcia pojazdu i kradzieży pozostawionych we wnętrzu pieniędzy.

W ubiegłym tygodniu do KPP w Kościanie zgłosił się pracownik firmy działającej na terenie Kościana. Mężczyzna zgłosił że z zaparkowanego na parkingu przed firmą samochodu nieznana mu osoba ukradła 1100zł. Pieniędze znajdowały się w jednym ze schowków. Zgłaszający był pewien, że po przejeździe do pracy zamknął samochód.

Kryminalni jeszcze tego samego dnia zatrzymali mieszkańca gm. Kościan. Jak się okazało, 20-latek, najpierw z pomieszczenia gospodarczego zabrał kluczyki od samochodu współpracownika, a następnie dzięki nim dostał się do wnętrza pojazdu. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży włamaniem. Przyznał się do przedstawionego mu zarzutu.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione pieniądze i przekazali je prawowitemu właścicielowi. Sprawca tego przestępstwa może spędzić w więzieniu od 1 roku do 10 lat.