Rywalizowali gimnazjaliści - Konkursy, akcje, inicjatywy - KPP Kościan

Konkursy, akcje, inicjatywy

Rywalizowali gimnazjaliści

dsc_0014.jpgTurniej wiedzy i „drogowych” umiejętności gimnazjalistów  to kolejna kwietniowa inicjatywa informacyjno – edukacyjna  kościańskiej drogówki. Podstawowym celem naszych działań jest  poprawa bezpieczeństwa najmłodszych i niechronionych uczestników ruchu  drogowego.

Tym razem w konkursowe szranki stanęli gimnazjaliści. Kolejny raz okazało się że, nie tylko wiedza decyduje o zdobyciu konkursowych laurów. O kolejności zajętych ostatecznie miejsc  rozstrzygnęły umiejętności praktyczne. Należy także wspomnieć iż tylko jeden uczestnik turnieju pochwalić się może udzieleniem kompletnych odpowiedzi na testowe pytania ( test wielokrotnego wyboru ) przygotowane przez podinsp. Romana Grabarę – Naczelnika kościańskiej drogówki. Gratulujemy z Mikołajowi Wojtkowiakowi z Z.S. w Lubiniu. Najlepszym na torze okazał się natomiast Krzysztof Pajzert z Gimnazjum w Czaczu.

Puchar zwycięzcom wręczyli v-ce prezes Stowarzyszenia „STOP ŚMIERCI” w Kościanie oraz Naczelnik kościańskiej drogówki. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu Dyrekcji Z.S.P. w Kościanie i WORD w Lesznie.  

Wyniki: I miejsce Gimnazjum w Czaczu: Krzysztof Urbaniak, Krzysztof Pajzert, Karol Kamieniecki;  II miejsce Z.S. Lubiń : Mikołaj Wojtkowiak, Małgorzata Lester, Edwin Prałat; III miejsce Gimnazjum w Borowie: Michał Przybylski, Jakub Cichocki, Wiktor Grzegorek.  Zwycięska drużyna reprezentować będzie powiat kościański w wojewódzkim etapie turnieju.

{galeria}GALERIE/230410{/galeria}