Rozstrzygnięcie III edycji konkursu - Konkursy, akcje, inicjatywy - KPP Kościan

Konkursy, akcje, inicjatywy

Rozstrzygnięcie III edycji konkursu

dsc_0007W dniu 19 sierpnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Kościanie nastąpiło rozstrzygnięcie III edycji Wakacyjnego Konkursu Rowerowego.

 

W dniu 19 sierpnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Kościanie nastąpiło rozstrzygnięcie III edycji Wakacyjnego Konkursu Rowerowego. Laureatem został 38-letni mieszkaniec Czempinia p. Zbigniew Mikołajczak, znany w środowisku pożarniczym strażak – ochotnik. Pan Zbigniew jest entuzjastą czynnego wypoczynku, chociaż 3 miesiące temu zamienił rower na motocykl. Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą. 

Organizatorzy Konkursu wyróżnili najmłodszego internautę, który nadesłał e-maila z odpowiedzią na adres Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Okazał się nim 8-letni (urodziny obchodził 17 sierpnia) Adrian Bajstok, również z Czempinia. Adrian jest uczniem klasy IIb Szkoły Podstawowej w Czempiniu i pasjonuje się biegami. Jak mówi, również jeździ na rowerze. 

W miłej uroczystości wzięli udział: mł. insp. Leszek Majchrzak - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie,  Romuald Stelmaszyk – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Zapobiegania Wypadkom Drogowym „Stop Śmierci” w Kościanie, podinsp. Roman Grabara – Naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Kościanie, pomysłodawca konkursu a także p. Beata Bajstok – mama Adriana. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Zapobiegania Wypadkom Drogowym „Stop Śmierci” w Kościanie. 

Organizatorzy dziękują uczestnikom wszystkich trzech edycji i tym,  którzy przyczynili się do upublicznienia idei Konkursu – Redakcji „Gazety Kościańskiej” i oficerowi prasowemu KPP w Kościanie – kom. Mateuszowi Marszewskiemu. 

 

dsc_0009

 

dsc_0004