Kolizja w Bielewie - poszukujemy "właściciela" koła - Komunikaty/informacje - KPP Kościan

Komunikaty/informacje

Kolizja w Bielewie - poszukujemy "właściciela" koła

koguty.gifPoszukujemy świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek 31 sierpnia w  Bielewie. Ok. godz. 7:00 w jadącego w kierunku Gostynia vw passata uderzyło koło, które najprawdopodobniej oderwało się od mijanego samochodu ciężarowego.  Kierowca  ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. 

 

 

W wyniku uderzenia koła uszkodzeniu uległ przód passata, na szczęście żadna z przebywających w samochodzie osób nie odniosła poważnych obrażeń. Siła uderzenia była tak duża, że koło po odbiciu się od volkswagena zerwało część znajdującej się nad drogą napowietrznej linii energetycznej.  Poszukujemy kierującego ciężarówką z naczepą/przyczepą, która okryta była najprawdopodobniej plandeką koloru czerwonego (brązowy) . Na kabinie ciężarówki mogły znajdować się elementy graficzne koloru  modrakowo – niebieskiego. Na miejscu zabezpieczyliśmy koło o nazwie „Kormoran”, o wymiarach  315/80/R22,5, w feldze 10 otworów na  śruby mocujące (patrz foto poniżej).  Po zdarzeniu tir (?) odjechał w kierunku Jerki.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek  informacje powalające na wyśnienie szczegółów kolizji, w tym ustalenie kierującego ciężarówką lub miejsca jej parkowania,  prosimy o kontakt z kościańska drogówką – 65 511261.

 

bielewo_koo