Bezpiecznie - chce się żyć! - Komunikaty/informacje - KPP Kościan

Komunikaty/informacje

Bezpiecznie - chce się żyć!

w.a.jpgTaki temat przyświecać będzie prewencyjnemu seminarium, które odbędzie się 7 grudnia br. w Kościanie. To kolejna inicjatywa, która  wpisuje się w cały cykl  działań edukacyjno – informacyjnych  naszej drogówki skierowanych na poprawę bezpieczeństwa  niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 

Przedsięwzięcie to jest wynikiem współpracy wielkopolskiej drogówki z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego polegającej przede wszystkim na wspólnym propagowaniu zagadnień bezpieczeństwa rd. Seminarium rozpocznie się 7 grudnia o godz. 16:30 w Sali Kościańskiego Ośrodka Kultury. Scenariusz przedstawia się następująco: prezentacja filmu „Idź tak abyś doszedł”, przywitanie gości, wystąpienie przedstawiciela KPP w Kościanie, konkurs znajomości przepisów rd, wystąpienie „Kabaretu Młodych Panów”. 

Zaproszenia na seminarium zostały już  rozdysponowane w naszym mieście  przez  głównego organizatora – KC BRD. Osoby szczególnie zainteresowane wzięciem udziału w seminarium mogą jeszcze uzyskać zaproszenie, kierując swoją korespondencje na adres: biuro@brd.org.pl. Ilość miejsc jest limitowana.