Po służbie

Zawody wędkarskie - 18.IV.08 r.

14.04.2008r_066Od wczesnych godzin rannych, lustro rwącego tego dnia  nurtu  kanału Obry w Kiełczewie odbijało sylwetki krzątających się u jego brzegu, 48 uczestników zawodów wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie.

Dżdżysta pogoda nie wystraszyła policjantów, pracowników cywilnych, emerytów Policji oraz ryb. Zacięta rywalizacja wyłoniła najlepszych tego dnia wędkarzy, pierwsze miejsce klasyfikacji indywidualnej zajął Rafał Lewandowski z KPP Wolsztyn, tuż za nim uplasowali się: Michał Mania – KPP Wolsztyn, Dawid Jóska z Posterunku Policji Miejska Górka.Goście z Wolsztyna „wyłowili” także puchar dla zwycięskiej drużyny ( Puchar Starosty Kościańskiego ), następne miejsca w drużynie zajęli: KWP Poznań ( Puchar Burmistrza Kościana ), KMP Piła ( Puchar Wójta Gminy Kościan ). Zwycięzca klasyfikacji indywidualnej otrzymał także nagrodę ufundowaną przez sklep wędkarski Państwa Biernackich - za połów największej ryby. Nagrody rzeczowe ufundowali także: sklep wędkarski Przemysława Jankowskiego oraz PZW Koło Miasto Kościan. Dzięki, Krzysztofowi Furmanowiczowi oraz Zbigniewowi Domagale, zmęczeni i przemoknięci uczestnicy zmagań mogli szybko zregenerowali siły smakowitym posiłkiem. Organizatorzy zawodów składają podziękowania fundatorom pucharów, nagród oraz oprawy.