Pierwszy etap konkurs "Dzielnicowy Roku 2016" zakończony. - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy etap konkurs "Dzielnicowy Roku 2016" zakończony.

Data publikacji 25.05.2016

dscn2999Wczoraj w gabinecie Pani Burmistrz Śmigla Małgorzaty Adamczak odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu „Dzielnicowy Roku 2016” powiatu kościańskiego. Zwycięzcami konkursu zostali ex aequo st. asp. Łukasz Ogrodowczyk oraz mł. asp. Michał Młynarek.

W dniu 17 kwietnia w salce konferencyjnej odbył się pierwszy etap konkursu ”Dzielnicowy Roku 2016” pow. kościańskiego, którego patronatem była Pani Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak. W konkursie udział wzięło łącznie 16 dzielnicowych z KPP w Kościanie oraz z PP w Czempinia, PP w  Krzywiniu i z PP w  Śmiglu. Aby zostać najlepszym dzielnicowym policjanci musieli przystąpić do testu i wykazać się wiedzą z zakresu przepisów prawa, z których korzystają w codziennej pracy dzielnicowego oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Równa suma punktów zdobytych przez st. asp. Łukasza Ogrodowczyk z  KPP w Kościanie oraz mł. asp. Michała Młynarka z PP w Śmiglu podczas testu spowodowała, że tytuł Najlepszego Dzielnicowego 2016 w naszym powiecie uzyskali obaj policjanci ex aequo.

Uroczyste wręczenie nagród najlepszym dzielnicowym odbyło się w dniu wczorajszym w gabinecie Pani Burmistrz Śmigla Małgorzaty Adamczak. Nagrody wręczyła Pani Burmistrz w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie  insp. Henryka Kasińskiego, Kierownika Rewiru Dzielnicowych KPP w Kościani asp. szt. Andrzeja Kozłowskiego oraz Kierownika Posterunku Policji w Śmiglu asp szt. Gwidona Kaczmarka. Nagrodami dla najlepszych były tablety. Zwycięzcom gratulujemy.

Kolejny etap zmagań dzielnicowych odbędzie się na szczeblu wojewódzkim w dniu 22-09-2016 roku w Poznaniu

{galeria}GALERIE/Konkurs Dzielnicowy 2016{/galeria}