Plebiscyt Super Glina 2015 - Ciekawe informacje - KPP Kościan

Ciekawe informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Plebiscyt Super Glina 2015

Data publikacji 13.04.2016

gliniarz_rokuInformujemy, że Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z dziennikiem Głos Wielkopolski oraz podległymi tygodnikami regionalnymi, zorganizowali plebiscyt na najlepszych policjantów w Wielkopolsce pod nazwą ”SuperGlina2015”. Plebiscyt startuje po raz drugi i zakłada wyłonienie zwycięzców w wyniku głosowania sms-owego, które zostanie przeprowadzone w dniach do 20 kwietnia 2016 roku. W tym roku Komendę Powiatową Policji w Kościanie reprezentuje st. asp. Radosław Nowak .

 

SMS pod nr 72355 o treści POL.9.

 

st. asp. Radosław Nowak  to policjant z 10-letnim stażem, który od chwili rozpoczęcia służby związany jest z pow. kościańskim. Pracę rozpoczynał patrolując ulice miasta Kościana, jako policjant Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego OPI KPP w Kościanie. Od 2007 roku zajmuje stanowisko asystenta Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji. Bardzo dobrze współpracuje z lokalnymi władzami samorządowymi oraz szkołami z terenu pow. kościańskiego. Od 2012 roku czynnie bierze udział w kształceniu młodzieży w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  w Nietążkowie, gdzie jako nauczyciel sprawuje opiekę nad klasami o profilu policyjnym. W służbie stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył m.in. kurs oskarżyciela publicznego. Pod nieobecność Oficera Prasowego KPP w Kościanie, pełni jego funkcję. Ponadto od mistrzostw „EURO 2012” jest zaangażowany w działania Zespołu Antykonfliktowego przy KWP  w Poznaniu. Tym samym bierze czynny udział w zabezpieczeniach imprez masowych i różnego rodzaju zgromadzeń na terenie woj. wielkopolskiego.

Radek Nowak tworzy dobrą atmosferę w pracy. Posiadając wysokie kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie życiowe służy pomocą i radą innym funkcjonariuszom. Swoim zaangażowaniem w służbie stanowi wzór do naśladowania dla innych policjantów. W trakcie pełnienia służby był wielokrotnie nagradzany.

W życiu prywatnym to troskliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Kocha podróże w szczególności wycieczki  rowerowe. Dodatkowo  amatorsko gra w siatkówkę.  Swoją pasją do sportu zaraża dzieci i młodzież.  

 

Jak głosować. 

Głosowanie potrwa do 20 kwietnia br.

Aby zagłosować , wystarczy wysłać SMS na numer 72355  treści : POL. nr kandydata. (np. Radosław Nowak  – sms o treści POL.9)

- Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46zł z VAT.

- Jeden wysłany głos to 1 punkt

- Wyniki plebiscytu można śledzić na stronie www.gloswielkopolski.pl w zakładce nasze akcje: SuperGlina.

gliniarz_roku